Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Bio - baseny

Chemia do wanny i SPA od sprawdzonego sprzedawcy


Sprzedawca specjalizuje się w wysokiej jakości rozwiązaniach przeznaczonych do budowy basenów. W ofercie posiada także chemię do wanny SPA oraz innych akwenów wodnych. Specjalizuje się w kompleksowej budowie basenów, w tym modeli hotelowych oraz prywatnych. Wykonuje konstrukcje zewnętrzne i wewnętrzne. W ofercie umieszcza jedynie sprawdzone produkty pochodzące producentów cieszących się uznaniem na rynku.

Na stronie można zakupić chemię do uzdatniania i czyszczenia wanien typu SPA francuskiego producenta HTH Arch Water Products. Asortyment przeszedł niezbędne testy, w ramach których otrzymał atesty PZH. Oznacza to, że jest bezpieczny w użytkowaniu nawet dla wrażliwej skóry. Można stosować go do oczyszczania wody przy użyciu chloru lub bez użycia tego składnika. Ponadto w ofercie znajdują się środki do krystalizacji, eliminowania plany oraz regulacji pH.

Firma oferuje tabletki utleniające na bazie aktywnego tlenu, które szybko rozpuszczają się w wodzie. Mogą być wykorzystywane nawet do wody twardej. Należy stosować je przynajmniej raz w tygodniu w ilości dwóch tabletek na 1000 litrów wody. Uzupełnienie stanowią płyny aktywujące, które chronią przed rozwojem glonów oraz powstawaniem piany. Dzięki temu woda staje się krystalicznie czysta. Do wyboru są także specjalistyczne środki przeznaczone do utrzymania higieny w basenie dla dużej grupy użytkowników nawet przy silnym nasłonecznieniu.

Sklep ma bogaty wybór produktów na bazie chloru, w tym granulaty do dezynfekcji oraz środki do obniżania lub zwiększania współczynnika pH. Klienci mogą zdecydować się na płyn chroniący przed rozwojem glonów.

Sprzedawca dystrybuuje również chemię chroniącą przed powstawaniem osadów kamienia. Do wyboru jest preparat przeciwosadowy oraz krystalizator. Można stosować je jako środki uzupełniające, zwiększające higienę korzystania z basenu lub wanny. Więcej szczegółóe znajduje się na stronie sklepu: bio-baseny.pl. Można tam zapoznać się z dotychczas wykonanymi projektami, w tym basenami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.bio-baseny.pl
Dodano: 2022-01-23
Telefon: 605 061 831
Miejscowość: Suchy Las k/Poznania
Adres: Obornicka 76
Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
http://www.bio-baseny.pl/chemia-do-wanien-spa-2/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2