Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

Spedigroup Sp. z o.o.

Copacking - czym jest i gdzie się sprawdza?


Coraz większa grupa przedsiębiorców rezygnuje z dotychczas stosowanych modeli logistycznych i decyduje się na outsourcing zlecany wyspecjalizowanym firmom zewnętrznym. Rozwiązanie to sprawdza się w branży e-commerce, ponieważ usprawnia wysyłkę towarów zamawianych przez klientów przez internet. Zwiększa ono oszczędności i chroni przed opóźnieniami oraz błędami, co przekłada się na mniejszą liczbę reklamacji. Tego typu usługi to przede wszystkim copacking. To nic innego, jak przepakowywanie produktów, na które składa się szereg czynności, takich jak przenoszenie artykułów z opakowań zbiorczych do jednostkowych czy drukowanie etykiet z informacjami o producencie, składzie lub dacie przydatności do spożycia. Celem opisywanych usług jest zwiększenie wartości oraz atrakcyjności pakowanych wyrobów. Poprawia to wizerunek przedsiębiorstwa i zachęca do zakupów w przyszłości.

Z copackingu korzystają firmy:

  • farmaceutyczne,
  • kosmetyczne,
  • odzieżowe,
  • spożywcze.

Interesują się nimi także księgarnie oraz producenci sprzętów elektronicznych. Mogą oni liczyć nie tylko na przepakowywanie produktów, ale też wymianę opakowań, gdy są one uszkodzone, co chroni przed zniszczeniem towarów podczas transportu. Pomoc tego typu świadczą pracownicy przedsiębiorstwa Spedigroup zapewniający atrakcyjny cennik i sprawną realizację zleceń. Współpracują oni z właścicielami firm o rozmaitych potrzebach, niezależnie od wielkości prowadzonej działalności.

Najważniejszą zaletą podjęcia takiej współpracy są oszczędności. Outsourcing nie wymusza na przedsiębiorcach zatrudniania nowych pracowników na etat, tworzenia kolejnych stanowisk, odprowadzania comiesięcznych składek czy wypłacania pensji. Nie martwią się oni także o  zwolnienia chorobowe czy urlopy powodujące braki kadrowe. Klienci firmy nie nabywają urządzeń i akcesoriów niezbędnych do sprawnego rozpakowywania i przepakowywania towarów. Poprawiają reputację działalności, jaką prowadzą, a wszystko to małym kosztem.

Profesjonalne pakowanie produktów zwiększa ich wartość w oczach nabywców. Tego typu współpraca może mieć charakter jednorazowy lub długofalowy, dzięki czemu zainteresowani otrzymują atrakcyjne zniżki. Copacking zlecany tej firmie stanowi gwarancję dobrze zapakowanych towarów, które nie niszczą się podczas transportu i docierają pod wskazany adres w stanie idealnym.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://spedigroup.pl/
Dodano: 2022-01-31
Telefon: +48 29 742 29 88
Miejscowość: Brańszczyk
Adres: Turzyn 191H
Kod pocztowy: 07-221

Źródła:
https://spedigroup.pl/oferta/uslugi/uslugi-co-packingu/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b