Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

ABRA PACK

Jakiej firmie można zlecić pakowanie produktów spożywczych?


Nie każda zakład produkcyjny może pozwolić sobie od razu na zakup wszelkich maszyn, pozwalających na przykład na pakowanie produktów w postaci proszku, żeli czy past, dlatego przedsiębiorstwo ze strony abrapack.com.pl postanowiło zaoferować usługę konfekcjonowania różnym firmom z wielu branż. Zajmuje się ona nie tylko sprzedażą urządzeń pakujących, ale także przygotowaniem do sprzedaży produktów spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych i przemysłowych.

Pakowanie produktów spożywczych odbywa się tutaj niezwykle szybko, ponieważ firma wyposażona jest w doskonałej jakości maszyny pakujące. Pracuje w systemie trzyzmianowym, dlatego każde zlecenie wykonuje szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo to zajmowało się wyłącznie sprzedażą automatów pakujących i innych urządzeń, które działają w wielu zakładach na terenie całego kraju. Z czasem jednak poszerzyło zakres usług. Można mu bez obaw zlecić to zadanie, ponieważ dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, które nie tylko pakują próżniowo i w worki, ale także precyzyjnie dozują odpowiednie ilości produktu. Zapakowane i gotowe do wysyłki artykuły przechowywane są w kontrolowanej temperaturze, zatem nie ma obawy, że się zepsują.

Każde opakowanie opatrzone jest datą przydatności do spożycia oraz wybraną przez klienta grafiką. Dzięki temu, że niektóre z maszyn wyposażone są w dozowniki wagowe lub objętościowe firma ta może również pakować proszki, zioła i granulaty. Na wyposażeniu firmy dostępne są także automaty typu flowpack, pozwalające pakować produkty stałe w regularnych kształtach.

Obecnie współpracuje ona z wieloma zakładami z sektora FMCG. Zaprasza do kooperacji hurtownie spożywcze, firmy cateringowe i działające w łańcuchu HORECA, importerów przypraw, a także producentów gotowych dań. Nie wiedząc, komu zlecić pakowanie takich produktów jak:

  • pasty,
  • koncentraty,
  • produkty sypkie,
  • przyprawy,
  • sosy

i tym podobne, wystarczy skontaktować się z tym przedsiębiorstwem i ustalić szczegóły współpracy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://abrapack.com.pl/
Dodano: 2022-02-11
Telefon: +48 605 032 830
Miejscowość: Gądki
Adres: Firmowa 8
Kod pocztowy: 62--02

Źródła:
https://abrapack.com.pl/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2