Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Kartop

Wytrzymałe kartony przeprowadzkowe dla firm i osób prywatnych


Kartony to opakowania znajdujące zastosowanie w wielu branżach. Korzystają z nich firmy kurierskie i przeprowadzkowe oraz właściciele sklepów internetowych chcący zapewnić maksimum ochrony produktom wysyłanym do klientów. Ułatwiają one przewóz mebli i  chronią je przed uszkodzeniami oraz zawilgoceniem. Do ich wnętrz można włożyć materiały filcowe lub folie bąbelkowe, co zwiększy bezpieczeństwo delikatnych przedmiotów ze szkła czy porcelany. Wytrzymałe kartony przeprowadzkowe występują w kilku kształtach, a część z nich nie wymaga stosowania taśmy klejącej.

 

Zainteresowani tego typu pudełkami mogą je dostać na stronie producent.kartop.com.pl. Jej właścicielem jest producent zajmujący się sprzedażą opakowań z tektury falistej. To biodegradowalne i nieszkodzące środowisku wyroby o niewielkiej wadze i wygodzie użytkowania. Oferta firmy jest szeroka, dlatego znajdą w niej coś dla siebie przedsiębiorcy z różnych branż. Pudełka, jakie na nich czekają, umożliwiają spakowanie wielu rzeczy jednocześnie. Można je zadrukowywać zgodnie ze swoimi preferencjami, dzięki czemu stają się one nośnikiem reklamowym zwiększającym rozpoznawalność marki na rynku.

 

Kartony z nadrukowanym logotypem, nazwą firmy i danymi kontaktowymi prezentują się profesjonalnie i wzbudzają zaufanie. Niektóre z nich mają wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie. To niezawodne pudełka wykorzystywane wielokrotnie, które przed złożeniem nie zajmują dużo przestrzeni, dlatego przechowywanie ich nie stanowi żadnego problemu. Klienci tego przedsiębiorstwa wybierają spośród modeli ze zintegrowanymi klapami oraz fasonowych. Są one pozbawione szwów, kleju oraz elementów zamykających. Niektóre z nich mają także pokrywki, przydatne wśród firm zajmujących się sprzedażą obuwia.

 

Liczne zalety opakowań kartonowych sprawiają, że korzysta z nich wielu przedsiębiorców. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzają się one w obiektach prywatnych. Pudełka z tektury przydają się do przechowywania rzadko noszonych ubrań, kosmetyków, niewielkich sprzętów elektronicznych czy książek.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Dodano: 2021-12-27
Telefon: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/kartony/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2