Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Firma Handlowa ADNF

Olej hydrauliczny - niezbędny do wspomagania silnika


Posiadanie samochodu lub floty maszyn przeznaczonych do różnego rodzaju prac to nie tylko wygoda, ale również spory obowiązek. Właściciel musi mieć świadomość, że taki zakup nie jest jednorazowym wydatkiem. Oprócz konieczności zaopatrywania się w dobrej jakości paliwo i opłacenia obowiązkowej dla każdego posiadacza pojazdu polisy ubezpieczeniowej niezbędne jest także przeprowadzanie corocznych przeglądów i naprawa ewentualnych usterek. 

Należy też poświęcić uwagę płynom eksploatacyjnym, na przykład olejowi hydraulicznemu. Jego wymiana jest zalecana po przejechaniu około 150 tysięcy kilometrów samochodem osobowym, a w przypadku wózków widłowych czy mini trucków - po przepracowaniu 500 motogodzin (lub przynajmniej raz na rok). Nie warto zaniedbać takiego serwisowania, gdyż olej hydrauliczny jest niezbędny do wspomagania sinika i jego podzespołów. Zapewnia im bezproblemową pracę, niwelując możliwość zatarcia czy przegrzania. Chroni również poszczególne elementy przed wysoką temperaturą, która wytwarza się w silniku podczas jego długotrwałego uruchomienia. 

Większość pojazdów zaopatrzonych w sterowniki i tablice rozdzielcze sygnalizuje spadek ilości oleju w zbiorniku za pomocą charakterystycznej lampki. Sygnałem ostrzegawczym, że należy zweryfikować poziom cieczy, jest dioda świecąca na żółto. W przypadku koloru czerwonego należy natychmiast dolać lub zmienić olej (taka oznaka pojawia się także w sytuacji, gdy zastosowany w maszynie produkt jest nieodpowiedni).

Dla przedsiębiorców dysponujących rozbudowaną flotą pojazdów ekonomicznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wymianę smarów czy płynów poprawiających poślizg, jest zakup hurtowy u sprawdzonego dostawcy. Swoją ofertę jako dystrybutor dobrej jakości oleju hydraulicznego przedstawia Firma Handlowa ADNF Dariusz Lemke, posiadająca na stanie różnego rodzaju produkty cenionych nie tylko w Polsce, ale także na świecie marek. Zamówienie dostarczane jest w dużych, kilkulitrowych butelkach, co ułatwia transport oraz późniejsze uzupełnienie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adnf.pl/
Dodano: 2021-12-25
Telefon: 601 483 322
Miejscowość: Tczew
Adres: Stanisławskiego 25
Kod pocztowy: 83-110

Źródła:
https://adnf.pl/oleje-hydrauliczne


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Agroturystyka Koziołkowo
ul. 83430 Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B
TSLine
ul. 81336 Gdynia, Indyjska 13