Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


P.H.U. ELKOR

Na czym polega cięcie profili laserem?


Współcześnie wycinanie laserowe jest zaliczane do najszybszych i najdokładniejszych metod cięcia w elementach metalowych. Zapewnia precyzję działania oraz satysfakcjonujące rezultaty, ponieważ daje możliwość tworzenia skomplikowanych detali, które nie wymagają dodatkowej obróbki. Nowoczesne urządzenia gwarantują powtarzalność i sprawdzają się wśród osób chcących wycinać złożone kształty w materiałach o różnej grubości. Nowoczesne technologie przekładają się na duże prędkości cięcia i niewielkie straty surowców. Cięcie profili laserem znajduje zastosowanie w branży budowlanej, produkcyjnej, przemysłowej i motoryzacyjnej, a jego podstawą jest wiązka laserowa, której zadaniem jest topienie elementów poddawanych obróbce.

Funkcjonalne urządzenia spotykane w firmach oferujących podobne usługi umożliwiają przeprowadzanie rozmaitych operacji technologicznych z zachowaniem dokładności pomiarowej. Wpływają one na lepszą jakość spawania oraz tworzenie solidnych połączeń. Krawędzie profili lub rur są idealnie gładkie, a co za tym idzie – gotowe do użytkowania.  Zaawansowane technologicznie sprzęty redukują koszty operacji logistycznych i sprawdzają się wśród osób chcących wykonać laserowy grawer. To idealna propozycja dla klientów planujących tworzenie i wprowadzanie na rynek nowatorskie produkty.

Usługi tego typu świadczą pracownicy przedsiębiorstwa Bereda. Firma ta dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i chętnie podejmuje się najbardziej skomplikowanych zleceń na rzecz osób prywatnych i klientów biznesowych. Specjaliści przygotowują gotowe elementy, które spełniają ich wymagania i odznaczają się nienaganną jakością. Cięcie metodą laserową jest polecane ze względu na bardzo szybką produkcję detali oraz mały obszar oddziaływania termicznego. W tym przypadku wiązka laserowa chroni przed wysokimi temperaturami, dzięki czemu obrabiane materiały nie są narażone na zniszczenia.

Specjaliści z firmy projektują optymalną ścieżkę cięcia i wykorzystują całe arkuszy metalu. Podejmują się zarówno produkcji mało-, jak i wielkoseryjnej, dlatego kontaktują się z nimi klienci mający różne potrzeby. Metoda ta ma wiele przewag nad wycinaniem mechanicznym, a jedną z nich jest fakt, że cięcie laserowe jest wykonywane w krótszym czasie. Sterowane cyfrowo maszyny gwarantują dokładność i niewielkie ryzyko popełniania błędów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://cieciestali.pl
Dodano: 2021-12-26
Telefon: 572 570 891
Miejscowość: Radzymin
Adres: Batorego 4
Kod pocztowy: 05-250

Źródła:
https://cieciestali.pl/1_10_laserowe-ciecie-rur-i-profili.html


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b