Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Lazienka360.pl

Kiedy sprawdzi się kabina prysznicowa typu Walk In?


Ze względu na oszczędność wody oraz przestrzeni, a także atrakcyjne walory wizualne, wiele osób decyduje się na wybór prysznica zamiast wanny podczas aranżowania łazienki. Ale nawet pewność w tym kontekście to tak naprawdę dopiero początek całego procesu. Producenci od lat dokładają wszelkich starań, by z każdym sezonem zaskoczyć swoich klientów nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi czy elementami wykończenia. Zarówno klasyczne, jak i najnowocześniejsze modele w świetnych cenach można znaleźć w ofercie LAZIENKA360.PL.

Katalog produktowy tego renomowanego dystrybutora jest rozbudowany. Obejmuje między innymi takie produkty, jak kabina prysznicowa Walk In. Popularne ścianki zazwyczaj kupowane są razem z odpływem i stanowią alternatywę dla tradycyjnych kabin z brodzikami. Wyróżniają się stylowym, estetycznym wzornictwem, doskonale prezentując się w modernistycznie zaaranżowanych łazienkach. Do tego dochodzą znacznie mniejsze wymogi związane z czyszczeniem - mniejsza ilość elementów to większa łatwość w utrzymaniu całości w czystości. Ścianka sprawdza się doskonale zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach, przede wszystkim tak, gdzie w projekcie duży nacisk położony jest na minimalizm. Produkt tej klasy można zastosować jako sposób zaaranżowania elementów konstrukcyjnych budynku, np. wnęk czy narożników, efektywnie wykorzystując cały dostępny w mieszkaniu metraż.

Przy tym użytkownicy mogą liczyć na niezwykle solidne wykonanie. Tak jak w przypadku klasycznych wariantów, szkło hartowane oraz elementy z odpornych na korozję metali zapewniają wysoką odporność na eksploatację. W tym kontekście wystarczy jednie wskazać na renomę kluczowych dostawców wspomnianego sklepu, w tym Bravat, Clusi, Deante, Duso, Geberit, Omnires, Sanplast czy Sea Horse. Mnogość dostępnych wersji daje duże możliwości w kontekście ostatecznych decyzji dotyczących wykończenia, związanych np. z rodzajem glazury, wyglądem pozostałych elementów armatury czy kolorystyką. Do tego dochodzi niezwykle konkurencyjna cena.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://lazienka360.pl
Dodano: 2021-11-08
Telefon: 663 127 256
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
http://lazienka360.pl/prysznice


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2