Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


HEDAN

Do czego służy pierścień Segera?


Warunkiem utrzymania się zakładu na rynku jest produkowanie artykułów wysokiej jakości, dużo i tanio, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na wprowadzenie usprawnień w swoich liniach technologicznych. Modernizując park maszynowy, poszukują oni części zamiennych i podzespołów do zastosowania w już istniejących urządzeniach. W takich przypadkach mogą liczyć na przedsiębiorstwo Hedan, które może dostarczyć najnowocześniejsze rozwiązania w takich dziedzinach jak technika przenoszenie napędu czy przemieszczeń liniowych.

Firma ta współpracuje z markami znanymi na rynkach światowych, wśród których można znaleźć między innymi takich producentów jak FAG, HFB, Grupę Schaeffler czy Optibelt. Poza dostarczaniem części i podzespołów przedsiębiorstwo to zajmuje się także fachowym doradztwem, a ponieważ jego specjaliści znają każdy produkt znajdujący się w ofercie, mogą doradzić rozwiązania do każdej maszyny i urządzenia. Służą także diagnostyką i serwisem dostarczanych urządzeń oraz m.in. instalacją systemów nadzoru pracy ciągłej. Fachowy personel firmy doskonale radzi sobie z rozwiązywaniem nawet najbardziej nietypowych problemów.

Wśród wielu tysięcy części znajdujących się w magazynach przedsiębiorstwa i takich, które można bardzo szybko sprowadzić bezpośrednio od producenta, dostępny jest też niejeden doskonałej jakości pierścień Segera. Jest on wykorzystywany w bardzo wielu branżach i konstrukcjach. Zabezpiecza różne części maszyn przed przesunięciem osiowym. Pomaga utrzymać w miejscu między innymi koła zębate i łożyska montowane na wałach i osiach.

Dzięki ogromnej uniwersalności pierścienie te mogą być montowane w bardzo wielu maszynach z branży motoryzacyjnej i AGD, zarówno w przegubach napędowych, jak i w tłokach. W asortymencie firmy pierścienie osadcze dostępne są w wersjach wewnętrznej i zewnętrznej. Dokładne opisy tych elementów, jak również praktyczne porady związane z ich montażem, dostępne są na stronie dystrybutora. Pierścienie warto zakupić właśnie w tym przedsiębiorstwie, ponieważ są one wysokiej jakości.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.hedan.pl/
Dodano: 2021-10-30
Telefon: 717925190
Miejscowość: Wrocław
Adres: Karmelkowa 66
Kod pocztowy: 52--31

Źródła:
https://sklep.hedan.pl/pierscienie-segera


Podobne Firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a