Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


HS MEDICAL POLAND

Cena i zastosowanie defibrylatorów serca


Prawdopodobieństwo uratowania poszkodowanego, u którego doszło do zatrzymania akcji serca na skutek migotania komór, zależy od szybkości przeprowadzonej resuscytacji. Składa się na nią uciskanie klatki piersiowej oraz wykonywanie oddechów ratowniczych, których celem jest zwiększenie przepływu krwi, co chroni przed uszkodzeniami mózgu. Niektórzy wykorzystują także defibrylatory, nieocenione w przypadku zatrzymania akcji serca. Ich zadaniem jest wyzwalanie elektrycznych impulsów o odpowiedniej mocy, a wszystko to bez udziału operatora. To zaawansowane technologicznie sprzęty działające automatycznie.

Chronią one przed popełnianiem błędów na skutek nerwów i dopasowują energię indywidualnie dla każdej osoby. Sprawdzają się zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. To przydatne urządzenia ratujące życie, które znajdują się w wyposażeniu każdej karetki pogotowia. Spotyka się je także w placówkach medycznych oraz obiektach publicznych, w których przebywają duże grupy osób. Warto podkreślić, że z obsługą najnowocześniejszych modeli poradzą sobie również osoby, które nigdy wcześniej nie miały z nimi styczności.

Przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą sprzętów medycznych najwyższej klasy jest HS Medical. Oferuje ono defibrylator serca w konkurencyjnych cenach, który podpowiada, w jaki sposób przeprowadzać akcje ratownicze. Odznacza się on wytrzymałością, dzięki czemu rzadko ulega awariom.  Bez trudu analizuje rytm serca i błyskawicznie wykrywa skurcze komorowe bez tętna. Urządzenia tej firmy wydają też komendy głosowe, co ułatwia wykonywanie czynności. Jej przedstawiciele organizują również profesjonalne kursy z obsługi defibrylatorów, składające się z części teoretycznej i praktycznej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hsmedical.pl/
Dodano: 2021-10-25
Telefon: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://hsmedical.pl/produktyAutor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12