Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Lenis Sp. Z O.O

Botox Poznań


Wiele osób nie godzi się ze zmianami zachodzącymi w ich wyglądzie i chętnie poddaje się różnym zabiegom odmładzającym. Jednym z najczęściej wykonywanych i dających doskonałe rezultaty na długi czas jest wygładzenie zmarszczek różnymi bezpiecznymi preparatami. Na stronie lenis.pl można znaleźć centrum dermatologii dostępne w Poznaniu i wykorzystujące botox do wygładzenia zmarszczek mimicznych. Preparat ten stosowany jest już od wielu lat na całym świecie.

Jest to niechirurgiczna metoda pozwalająca na niemal natychmiastowe poprawienie wyglądu. Polega ona na wstrzyknięciu w bruzdy niewielkiej ilości toksyny botulinowej, która blokuje odbieranie impulsów nerwowych przez miejsca, w które ją wstrzyknięto. Dzięki temu mięśnie są rozluźnione i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg taki trwa krótko i nie wymaga znieczulenia. Jest to bezpieczna procedura, ponieważ preparat trafia dokładnie w to miejsce, w którym miał zostać zastosowany i nie przemieszcza się do innych okolic.

Zabiegi te polecane są osobom pragnącym pozbyć się kurzych łapek czy też zmarszczek w okolicy czoła i między oczami. Jego efekt jest już zauważalny po dwóch dniach, chociaż dopiero po dwóch tygodniach jest on dokładnie widoczny. Z czasem preparat zanika i konieczne jest powtórzenie procedury, jednak nawet wówczas, kiedy już całkowicie się ulotni, skóra i tak jest ciągle jeszcze gładka i napięta, a zmarszczki dużo płytsze. Po każdym kolejnym zastosowaniu tej toksyny efekty utrzymują się dłużej. Pamiętać jednak należy, że przerwy nie mogą być krótsze niż trzy miesiące.

Chociaż jest to zabieg całkowicie bezpieczny to nawet i w jego przypadku istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Są nimi między innymi:

  • nadwrażliwość na składniki preparatu,
  • infekcje skóry w miejscu wstrzyknięcia,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • przewlekłe choroby mięśniowe,
  • osłabienie lub zanik mięśni w miejscu wstrzyknięcia,
  • przyjmowanie niektórych leków.

Nie jest to jedyny zabieg odmładzający stosowany przez doświadczony zespół dermatologów zatrudnionych we wspomnianym ośrodku. Można się tam również umówić na mezoterapię igłową, wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym czy usunięcie blizn potrądzikowych i rozszerzonych porów za pomocą lasera. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie do pacjenta po przeprowadzonym wywiadzie. Zatrudnieni w centrum specjaliści starają się spełnić oczekiwania swoich pacjentów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://lenis.pl
Dodano: 2021-10-26
Telefon: 61 851 13 05
Miejscowość: Poznań
Adres: Wierzbowa 6 6
Kod pocztowy: 61--85

Źródła:
https://lenis.pl/strefa-mezczyzn/zabiegi-przeciwzmarszczkowe/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2