Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


HANNSA PRECISION

Poziome centra obróbcze


Podstawą firm zajmujących się obróbką metali i innych materiałów są nowoczesne urządzenia dostępne na internetowej stronie hannsa.pl. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo sprzedające zaawansowane technologicznie poziome centra obróbcze kierowane do najbardziej wymagających osób. Znajdują one zastosowanie zarówno w małych, jak i nieco większych zakładach, a ich cena jest przystępna. Gwarantują one niezawodność oraz wydajność przekładającą się na zwiększone zyski firm, które je posiadają.

Proponowane centra nabywane są ze względu na wielofunkcyjność, co oznacza, że są używane w formie gwintowników, frezarek czy wiertarek. Zwiększają one efektywność zakładów i chronią przed stratami materiałowymi. Najnowocześniejsze modele są w stanie pracować przez 24 godziny na dobę bez robienia przerw, dzięki czemu nie jest konieczne zatrudnianie dodatkowych pracowników oraz szkolenie ich, co generowałoby kolejne koszty. Urządzenia działają w pełni sprawnie i sprawdzają się w restrykcyjnych branżach.

Ułatwiają wykonywanie różnego rodzaju elementów, również tych o skomplikowanych kształtach. Wyposażono je w automatyczne wrzeciona o dużej odporności na pękanie. Łączą one w sobie funkcję kilku maszyn, dlatego nie trzeba kupować ich osobno. Modele dostępne w tym przedsiębiorstwie odznaczają się nieskomplikowaną obsługą, z którą poradzi sobie każdy. Zapewniają precyzyjną oraz szybką obróbkę i odnajdują się w wielu gałęziach przemysłu, takich jak motoryzacja, medycyna czy lotnictwo.

Centra obróbcze czekające na klientów wyposażono w mikrokomputery służące do programowania urządzeń zgodnie ze swoimi potrzebami. Posiadają także sterowniki CNC, których zadaniem jest nadzorowanie całej pracy oraz komunikowanie się z operatorami za pomocą informacji wyświetlanych na interfejsie. Parametry proponowanych sprzętów można edytować w dowolnej chwili, co stanowi kolejną zaletę. Charakteryzują się one niewielkimi wymiarami, stabilnością, bezpieczeństwem użytkowania oraz szybkością działania, dlatego są spotykane w coraz większej liczbie zakładów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.hannsa.pl/
Dodano: 2021-09-06
Telefon: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/poziome-centra-obrobkowe/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b