Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


FHU APIS Pitoń Marcin

Taxi Zakopane


Zarejestrowana w Zakopanem i działająca już od wielu lat firma zajmuje się przewozem osób, co czyni w komfortowych warunkach i przy atrakcyjnych cenach. Oprócz komfortu ważne jest też zadowolenie klienta i spełnienie wszelkich jego potrzeb. Firma gwarantuje również bezpieczeństwo, bo pojazdy są w świetnym stanie technicznym, pozostają regularnie serwisowane, a kierowcy jeżdżą pewnie i bezpiecznie.

Flota pojazdów jest bardzo duża i obejmuje zarówno taksówki kilkuosobowe, jak i większe busy do przewozu nawet kilkunastu osób. Gdy chodzi o konkretne marki, to firma dysponuje taksówkami Audi, Volkswagen, Renault. Klient może mieć pewność, że każdy pojazd jest nie tylko w pełni sprawny technicznie, ale i:

  • zadbany,
  • nowoczesny,
  • komfortowy,
  • klimatyzowany,
  • wyciszony.

To wszystko przekłada się na wysoki komfort podróży na dowolnej, krótszej lub dłuższej trasie. Realizowane są natomiast kursy nie tylko okoliczne, ale i dalsze, np. na lotnisko Kraków-Balice, a nawet Katowice-Pyrzowice. Oczywiście najczęściej klienci proszą o dowóz z Zakopanego do takich miejscowości, jak:

  • Murzasichle,
  • Białka Tatrzańska,
  • Kościelisko,
  • Poronin.

To nie wszystko, bo taksówki kursują również w obrębie samego Zakopanego (i dowożą klientów np. na słynne Krupówki), oferują dojazd do szlaków górskich (w tym do szlaku prowadzącego do Morskiego Oka lub Doliny Kościeliskiej). Firma (m.in. za pomocą wspomnianych busów i wynajętych kierowców) oferuje także obsługę wycieczek całodniowych, co obejmuje również kursy na Słowację i dojazd do tamtejszych miast oraz atrakcji.

Nowoczesne prowadzenie firmy oznacza ponadto, że w taksówkach jest możliwość płatności kartą za pomocą przenośnych terminali, a cenniki są przejrzyste i uczciwe. Co więcej, na stronie internetowej zakopane-taxibus.pl podany jest przykładowy cennik kursów pomiędzy najpopularniejszymi miastami oraz atrakcjami regionu. Dzięki temu klient może doskonale zorientować się w ponoszonych kosztach jeszcze zanim wezwie taxi z Zakopanego do wybranego punktu docelowego na Podhalu i nie tylko.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://zakopane-taxibus.pl/
Dodano: 2021-07-03
Telefon: +48 796 803 803
Miejscowość: Zakopane
Adres: Pardałówka 9
Kod pocztowy: 34-500

Źródła:
http://zakopane-taxibus.pl/pl/cennik/


Podobne Firmy

Zielone Tarasy
ul. 30004 Kraków, aleja Juliusza Słowackiego 64
Caterin Group
ul. 31982 Kraków, Jana Pawła II 188
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. 32084 Mników, Mników 389