Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Drutex Concept

Drutex Concept - Produkcja stelaży do łóżek


Odpowiednio dobrany stelaż gwarantuje wysoki komfort spania, a na dodatek wydłuża czas użytkowania materaca. Przyjmuje on formę maty produkowanej z cienkich listewek, które połączono ze sobą materiałowymi paskami. Mają one dodatkowe wsparcie, co chroni przed niekontrolowanymi zmianami położenia. Na zainteresowanych czekają modele listwowe i segmentowe różniące się od siebie:

  • ceną,
  • szerokością oraz liczbą listewek,
  • ułożeniem.

Najnowocześniejsze modele są elastyczne i zapewniają doskonałe podparcie ciała oraz równomierne rozkładanie wagi.

Stelaże mogą być nieregulowane lub regulowane ręcznie oraz elektrycznie. Modele pochodzące od sprawdzonych dostawców odznaczają się funkcjonalnością i znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych oraz w hotelach. Produkcja stelaży do łóżek to specjalizacja pracowników przedsiębiorstwa Drutex-Concept, którzy od lat tworzą wysokojakościowe artykuły polecane przez coraz większą grupę klientów. Zwiększają one zdrowotność wypoczynku i zapewniają właściwe ułożenie kręgosłupa, co minimalizuje ryzyko występowania bólu.

Do najnowocześniejszych propozycji zalicza się stelaże sprzedawane wraz z pilotem, który daje możliwość elektrycznego sterowania. Sprawdza się on szczególnie w przypadku seniorów oraz osób ceniących sobie najwyższy poziomo wygody. Dzięki niemu można w dowolnej chwili dopasowywać kąt nachylenia materaca. Systemy te działają bardzo cicho i rzadko się psują, a ich użytkowanie jest proste.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaki stelaż do łóżka będzie najlepszy, ponieważ wiele zależy od preferencji przyszłych nabywców oraz budżetu, jakim dysponują.  W razie jakichkolwiek wątpliwości warto kontaktować się z przedstawicielami tego przedsiębiorstwa. Mają oni szeroką wiedzę na temat sprzedawanych produktów, dlatego chętnie doradzają w wyborze najlepszego modelu. Oferują sprawdzone i przetestowane stelaże posiadające listewki przytwierdzone do ramy i wyposażone w uchwyty o dużej elastyczności. To stabilne i bezpieczne w użytkowaniu produkty dostępne w atrakcyjnych cenach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.drutex-concept.eu/
Dodano: 2021-07-14
Telefon: 61 811 22 83
Miejscowość: Murowana Goślina
Adres: Starczanowska 1
Kod pocztowy: 62-095

Źródła:
https://www.drutex-concept.eu/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2