Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Lajkonik Przeprowadzki

Przeprowadzki Lajkonik Kraków - Opróżnianie mieszkań Kraków


Osoby, które w najbliższym czasie planują przeprowadzkę, mogą skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Dzięki jej wsparciu przetransportowanie mebli, sprzętów AGD/RTV itp. do nowego miejsca odbędzie się sprawnie i bez niepotrzebnych nerwów. Działające w Krakowie przedsiębiorstwo Lajkonik Przeprowadzki świadczy usługi na najwyższym poziomie. Oferuje ono przeprowadzki domów i mieszkań. Swoją ofertę kieruje nie tylko do klientów prywatnych, ale także do firm (obsługuje przeprowadzki biur).

Dla przedsiębiorstwa zadowolenie zleceniodawców to podstawa. Firma dysponuje flotą pojazdów, których stan techniczny jest regularnie kontrolowany. Sprawnymi samochodami przewozi rzeczy klientów. Gwarantuje ona bezawaryjny transport.

Oferta firmy obejmuje nie tylko pomoc przy przeprowadzkach, ale także opróżnianie mieszkań. Mieszkańcy Krakowa mogą zlecić jej utylizację zbędnych rzeczy, a także uporządkowanie piwnicy, strychu, magazynu i działki. Przedsiębiorstwo zajmuje się wywozem starych mebli. Ich utylizacja odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Meble poddawane są demontażowi. Poszczególne części poddawane są selekcji. Jeżeli to możliwe, trafiają do recyklingu.

Firma działa głównie na terenie Krakowa, jednak na zlecenia klientów dojeżdża też w inne rejony województwa małopolskiego i tam świadczy swoje usługi. Ceny ustala w indywidualny sposób. Kwota za wykonanie zadania zależy od wielu czynników, w tym np. od drogi do przybycia i rodzaju rzeczy do przewiezienia. Przykładowe zlecenia i ceny firma zamieściła na swojej stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo przewozi nie tylko mienie klienta, ale też m.in. materiały budowlane oraz pojazdy dwukołowe. Warto powierzyć jej przetransportowanie zakupionych w sklepie mebli lub sprzętów. Szczegóły zlecenia można omówić podczas rozmowy telefonicznej. Osoby zainteresowane ofertą mają możliwość skontaktowania się z firmą poprzez formularz dostępny online. Klienci, którzy preferują kontakt bezpośredni, mogą udać się do jej siedziby - mieści się ona w Krakowie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://przeprowadzkilajkonik.pl/
Dodano: 2021-06-20
Telefon: 884853948
Miejscowość: Kraków
Adres: Paulińska 16
Kod pocztowy: 31-065

Źródła:
https://przeprowadzkilajkonik.pl/utylizacja-zbednych-rzeczy/


Podobne Firmy

Zielone Tarasy
ul. 30004 Kraków, aleja Juliusza Słowackiego 64
Caterin Group
ul. 31982 Kraków, Jana Pawła II 188
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. 32084 Mników, Mników 389