Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!

E-Spedycja

Spedycja krajowa i międzynarodowa


Spedycja to popularna usługa polegająca na profesjonalnej organizacji transportu towarów zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Współpraca z firmami, które się w niej specjalizują, przynosi liczne korzyści, ponieważ ich pracownicy dbają o właściwe zabezpieczanie produktów, jakimi dysponują klienci oraz o kwestie formalne, dzięki czemu docierają one do celu w wyznaczonym czasie. Innymi słowy, przedsiębiorstwa tego typu zajmują się transportem lotniczym, morskim oraz drogowym, a informacje na ten temat zaprezentowano na witrynie espedycja.com.

Jest to adres godnej zaufania firmy zatrudniającej wyłącznie doświadczonych specjalistów mających obszerną wiedzę, którą stale poszerzają. Chętnie podejmują się oni najbardziej skomplikowanych zleceń i gwarantują uczciwe warunku współpracy wolne od ukrytych kosztów. Na co dzień odpowiadają między innymi za odbiór oraz wysyłkę towarów i kontaktują się z przewoźnikami w imieniu swoich klientów. Pozyskują nowych kontrahentów, koordynują każdy etap transportu oraz zarządzają łańcuchem dostaw.

Specjalizacją przedsiębiorstwa jest spedycja krajowa i międzynarodowa, której celem jest zminimalizowanie kosztów, dzięki czemu zainteresowani nie przepłacają. Jego pracownicy proponują często transport intermodalny i doskonale orientują się w spedycji gałęziowej koncentrującej się na wykorzystywaniu jednego  tylko środka transportu, co generuje spore oszczędności. Ponadto zawierają umowy na przewóz towarów, przyjmują zlecenia spedycyjne i sugerują wybór najlepszych oraz zaufanych przewoźników.

Oczywiście na tym zakres ich działań się nie kończy, gdyż obejmuje on również pośrednictwo w ubezpieczeniu cargo, przeprowadzanie odpraw celnych oraz zabezpieczanie ładunków klienta, dzięki czemu są one chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem czynników atmosferycznych. Osoby współpracujące z tą firmą nie martwią się też o kompletowanie niezbędnej dokumentacji związanej z ubezpieczeniem oraz transportem, przez co mogą zająć się innymi czynnościami.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://espedycja.com/
Dodano: 2021-06-08
Telefon: 791633233
Miejscowość: Złotniki
Adres: Azaliowa 10B
Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
https://espedycja.com/


Podobne Firmy

Ekoprodet
ul. 61245 Poznań, Os. Rusa 45
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 64400 Międzychód, Przemysłowa 2