Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


PICK A VOICE

Odszumianie - Pick a Voice


Podstawowa koncepcja przekazu reklamowego uwzględnia nadawcę, odbiorcę, kanał komunikacyjny, za pośrednictwem którego przekazywane są treści oraz język, który po odkodowaniu jest zrozumiały dla każdej ze stron. W powyższym zestawieniu nie ma z pewnością miejsca na rozmaite zakłócenia, które mogłyby zmienić treść przekazu, a tym samym zniszczyć jej wartość zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy i sprawić, że może się stać ona całkowicie bezużyteczna. 

W przypadku tworzenia reklam warto postawić na rozwiązania, które zapewnią skuteczne odszumianie nagrywanego tekstu. Usługę tego typu świadczą pracownicy serwisu pickavoice.com. Zlecając im obróbkę dźwięku do filmu krótkometrażowego, fabularnego czy też spotu reklamującego działalność danej firmy, można mieć pewność, że cała linia dźwiękowa będzie pozbawiona wszelkiego rodzaju zakłóceń, które mogą obniżyć wartość całego przekazu.

Do prac nad nagraniem wspomniani specjaliści używają profesjonalnego sprzętu, wykorzystującego najnowsze technologie obróbki dźwięku, który potrafi szybko wyeliminować wszelkie nieprawidłowości, pozostawiając czyste, regularne brzmienie. Jest to bardzo doceniana usługa zwłaszcza przez przedsiębiorców, którzy próbują niewielkim kosztem przygotować atrakcyjny dla odbiorcy spot reklamowy, gdzie dźwięk odgrywa kluczową rolę. 

Warto podkreślić, że oddziaływanie na słuch potencjalnego nabywcy to bardzo często stosowana praktyka we współczesnej reklamie. Może stanowić jeden z podstawowych elementów skutecznej kampanii marketingowej, która jednocześnie nie generuje dużych kosztów. Podczas obróbki ścieżki dźwiękowej można bez problemu zlecić uwypuklenie konkretnej linii melodycznej, głosu lektora czy nawet odgłosów natury w tle. Usługi tego typu wykonuje wspomniany wcześniej realizator. Każdy tego rodzaju zabieg to próba oddziałania na podświadomość klienta, która ma na celu uruchomienie skojarzeń produktu z konkretnym rodzajem dźwięku. Skojarzenie to uwidacznia się podczas zakupów i zachęca klienta do nabycia danej rzeczy.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://pickavoice.com
Dodano: 2021-06-01
Telefon: 509 993 164
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Niepodległości 161
Kod pocztowy: 02-555

Źródła:
https://pickavoice.com/dzwiek-w-filmie/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b