Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Kancelaria Adwokacka Piotr Dorniak

Adwokat Jelenia Góra


Sytuacji, kiedy osobie prywatnej niezbędna jest profesjonalna pomoc prawna, jest obecnie bardzo wiele. Rośnie liczba rozwodów, coraz więcej składanych jest różnego rodzaju pozwów cywilnych i karnych, zwiększa się także ilość popełnionych przestępstw karanych według kodeksu karnego. W każdym z powyższych przykładów obecność prawnika obok osoby pokrzywdzonej lub oskarżonego podczas przesłuchania i późniejszej rozprawy jest nieodzowna. Daje on nie tylko znaczące wsparcie psychiczne, ale także pewność, że interesy osoby, którą dany jurysta reprezentuje, będą chronione wszelkimi możliwościami, jakie udostępnia polskie prawo.

Często konieczność skorzystania z usług adwokata następuje nagle, w wyniku nieprzewidzianego splotu zdarzeń. Warto wtedy mieć pod ręką kontakt do kancelarii, której pracownicy są w stanie dojechać do klienta o każdej porze dnia i nocy i świadczyć pomoc w zakresie wymaganej dziedziny prawa. Szerokie spektrum działań legislacyjnych może zaproponować adwokat z Jeleniej Góry, który na co dzień prowadzi praktykę w Kancelarii Adwokackiej Piotr Dorniak. 

Powyższy realizator jest również w stanie wesprzeć klienta biznesowego, gdyż na liście jego specjalizacji znajduje się także prawo cywilne, gospodarcze oraz windykacyjne. Usługi we wspomnianym zakresie można zamawiać jako świadczenia stałe (na przykład przy monitorowaniu zgodności z prawem podejmowanych przez daną firmę inwestycji, przebiegu przetargów lub podpisywania umów) lub też okazjonalne, w zależności od potrzeb. 

Strefa działań kancelarii to Zielona Góra i okolice. Lokalizacja biura to punkt znajdujący się w niewielkiej odległości od gmachów sądów oraz prokuratury, co umożliwia szybkie przemieszczenie się zarówno adwokata, jak i klienta do budynków wspomnianych instytucji, gdy tylko wystąpi taka konieczność. Pozwala to również zachować sprawny i bezpieczny obieg dokumentów sądowych, bez konieczności ich wysyłki za pośrednictwem kurierów lub Poczty Polskiej, niwelując tym samym ryzyko zgubienia czy zniszczenia podczas transportu przez firmę zewnętrzną.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.piotrdorniak.pl
Dodano: 2021-05-30
Telefon: 887 887 995
Miejscowość: Jelenia Góra
Adres: Wojska Polskiego 46
Kod pocztowy: 58-500

Źródła:
https://www.piotrdorniak.pl/


Podobne Firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a