Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Zabawka dla psa kong


Decydując się na posiadanie psa w mieszkaniu, należy pamiętać, aby zapewnić zwierzęciu dodatkowe atrakcje i zajęcia w momencie, gdy właściciel wychodzi nawet na kilka długich godzin do pracy. To istotne zarówno dla samego psa, jak również sąsiadów mieszkających tuż za ścianą - często nietolerujących długich pisków i wielogodzinnego szczekania. Oczywiście w przypadku powtarzających się sytuacji i uwag zwracanych przez innych lokatorów, warto skontaktować się z profesjonalistą, tj. psim behawiorystą. Na początek jednak można spróbować zainteresować psa różnymi zabawkami i dodatkowymi gadżetami wpływającymi na zmysły zwierzęcia.

Popularna zabawka dla psa KONG 

W asortymencie sklepu internetowego hubuform.pl można znaleźć sporo interesujących zabawek dla szczeniąt oraz dorosłych psów. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak kauczukowy gadżet o nazwie KONG, który ma wielofunkcyjne zastosowanie. Oczywiście może służyć zarówno zwykłemu gryzieniu (co pozwoli oszczędzić inne przedmioty czy meble znajdujące się w pomieszczeniu), jak i wyjadaniu z wnętrza ukrytych wcześniej smakołyków. Taka zabawa może potrwać kilka godzin, dzięki czemu pies będzie najedzony i zarazem zmęczony. 

Warto podkreślić, że tego rodzaju zabawka jest chętnie polecana przez weterynarzy i psich terapeutów. Mowa tutaj w szczególności o wspomnianych już sytuacjach, gdy pies (bez względu na wiek) jest zmuszony do zostawania w mieszkaniu zupełnie sam, co wiąże się z różnymi jego reakcjami. Najlepiej już na samym początku wykorzystać różne polecane metody czy właśnie dodatkowe akcesoria, aby nie dopuścić do nieporządanych zachowań. Na stronie sprzedawcy można zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat tej popularnej zabawki oraz listą najważniejszych korzyści, które można osiągnąć dzięki wyborze kauczukowego Konga. Warto podkreślić, że poza dodatkowymi bodźcami oraz zaspokojeniem głodu i oczywiście ciekawości, pies w trakcie codziennego gryzienia gumowej zabawki dba o czystość i zdrowie zębów oraz dziąseł.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-20
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/pl_naturalne-potrzeby-psow-dlaczego-kong-,106.html


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b