Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


DrewHouse

http://drewhouse.eu | Domy drewniane szkieletowe


Firma przedstawiona na stronie internetowej drewhouse.eu oferuje wykonywanie domów przy wykorzystaniu technologii kanadyjskiej. Są to konstrukcje szkieletowe stworzone przy użyciu wysokiej jakości desek. Materiałem izolacyjnym zastosowanym w tego rodzaju rozwiązaniach jest wełna mineralna. Dodatkowe ocieplenie oraz utwardzenie sprawia, że każdy domek odznacza się odpowiednimi właściwościami termoizolacyjnymi. Budynek może powstać już w kilka miesięcy. Jego cena jest znacząco niższa niż w przypadku domów murowanych.

Przedsiębiorstwo opisane pod wskazanym wcześniej adresem oferuje kompleksową realizację zleceń na tego typu domki. Ma ono już kilkunastoletnie doświadczenie na rynku. Każdy projekt jest dostosowywany do oczekiwań zamawiającego. Przedsiębiorstwo zajmuje się także formalnościami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizacji zlecenia są sprawdzone przez kierownika budowy. Inwestor również może się z nimi zapoznać. Otrzymuje on poza tym aż 15 lat gwarancji na drewnianą konstrukcję, a okres ten może być wydłużony do 20 lat w przypadku innych prac, takich jak na przykład tynkowanie. Ten wykonawca oferuje pomoc w otrzymaniu kredytu na sfinansowanie budowy domku.

W ofercie znajdują się drewniane domy szkieletowe wykonywane pod klucz w jednym ze standardów wybranych przez klienta. Przedsiębiorstwo budowlane korzysta jedynie ze sprawdzonych materiałów pochodzących od renomowanych producentów. Na przestrzeni lat zdołało ono również opracować niezawodne procedury, dzięki którym proces stawiania konstrukcji jest szybki i efektywny. Budowa domku jest niezależna od pogody - odpowiednia temperatura jest niezbędna jedynie na etapie stawianie fundamentów. Domki kanadyjskie spełniają wymogi stawiane w budownictwie energooszczędnym. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić na rachunkach, a do tego sprzyja zdrowiu domowników. W środku konstrukcji panuje bowiem mikroklimat, który jest korzystny dla samopoczucia. Więcej informacji na temat tego typu rozwiązań znajduje się na wskazanej wcześniej stronie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://drewhouse.eu
Dodano: 2021-04-02
Telefon: 570 007 200
Miejscowość: Żywiec
Adres: Wesoła 43
Kod pocztowy: 34-300

Źródła:
http://drewhouse.eu/oferta
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lekki_szkielet_drewniany

Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
KDME Maciej Zaremba
ul. 43512 Bestwina, Podkępie 4
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12