Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Producent folia stretch • ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


Przedsiębiorstwa zajmujące się przewozem różnego rodzaju towarów potrzebują wysokiej jakości akcesoriów do zabezpieczania ładunków na paletach, aby zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa transportu. Ciekawą ofertę dla takich podmiotów przygotowała firma Artfol, która zajmuje się nie tylko produkcją opakowań, worków i toreb, lecz również wielu innych wysokiej jakości produktów foliowych. Wszystkie wyroby dostępne w asortymencie powstają przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz innowacyjnych rozwiązań, co ma duży wpływ na ich jakość i takie właściwości jak elastyczność, szczelność czy odporność na rozciąganie

Renomowany producent dba, żeby folia stretch sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zajmujących się transportowaniem ciężkich ładunków. Do wyboru jest kilka wersji produktu, dzięki czemu na satysfakcjonującą realizację zamówienia mogą liczyć nie tylko przedstawiciele przemysłu, ale też firmy działające w usługach. Klienci mogą zakupić warianty do zabezpieczania ręcznego oraz z wykorzystaniem automatycznej owijarki. Ciekawą propozycją jest wersja jumbo, która charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością na obciążenia.

Folia stretch od cenionego producenta to gwarancja optymalnej elastyczności i przylegania do różnego typu powierzchni. Produkty z tej kategorii mogą zainteresować przedsiębiorców poszukujących funkcjonalnych i ekonomicznych systemów pakowania.   

Największe zalety tego typu akcesoriów foliowych to:

  • skuteczna ochrona transportowych przedmiotów przed zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz czynnikami atmosferycznymi, np. deszczem lub promieniowaniem słonecznym,
  • możliwość szybkiego zabezpieczenia ładunku,
  • możliwość oklejania ręcznego lub z pomocą owijarki automatycznej,
  • łatwy demontaż,
  • wysoka rozciągliwość,
  • niskie koszty pakowania.

Korzystając z oferty tej firmy, można mieć pewność, że otrzyma się produkty wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W dodatku klienci na każdym etapie realizacji zamówienia mogą skorzystać z fachowej pomocy wykwalifikowanej obsługi.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.artfol.pl/
Dodano: 2021-03-28
Telefon: 44 646 53 12
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: ODDZIELNA 14
Kod pocztowy: 97-300

Źródła:
https://www.artfol.pl/foliastretch/Autor: Adrian Szulc


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
EL-PUK Sp. z o. o.
ul. 95050 Konstantynów Łódzki, Kościelna 15
AMW Logistics
ul. 92332 Łódź, Piłsudskiego 143