Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


R-Stone Sp. z o.o.

kamiennedywany.pl | Kamienny dywan koszt 1m2


Przedsiębiorstwo ze strony kamiennedywany.pl działa w branży budowlanej od lat i może zaproponować właścicielom domów i firmom doskonałe i proste rozwiązanie problemu z wyborem materiału na wykończenie tarasu czy schodów. Ma ono w asortymencie różne rodzaje kruszyw rzecznych i marmurowych w większych i mniejszych frakcjach oraz kilka rodzajów żywic epoksydowych. Połączenie tych dwóch składników stworzy wyjątkowy kamienny dywan, którego koszt za 1 m² zależy przede wszystkim od jakości wybranej żywicy i rodzaju kruszywa.

Oferta sklepu jest bogata i można w niej znaleźć kruszywo w wielu ciekawych kolorach. Dzięki temu każdy inwestor znajdzie taki, który najbardziej odpowiadał będzie jego oczekiwaniom i pasował do pozostałych elementów wykończenia czy do otoczenia. Można tu nabyć tylko sam materiał i pokusić się o samodzielne wykonanie prac albo zamówić towar wraz z usługą, a wówczas firma przyśle swoich fachowców, którzy szybko i sprawnie przygotują podłoże i wyleją masę, tworząc dywan. Zleceniodawcy decydujący się na kompleksową usługę mogą liczyć na konkurencyjne ceny i gwarancję wykonawcy. Wielu klientów korzysta z tego, że polecane kamyki dostępne są w wielu barwach i zamawiają wykonanie wzorów na powstających dywanach. Na stronach firmy można znaleźć zdjęcia niektórych realizacji, potwierdzające niezwykłą urodę wykonanych tarasów i schodów.

Przymierzając się do zakupu i pragnąc się dowiedzieć, jaki będzie mniej więcej koszt takiego rozwiązania, można skorzystać ze znajdującego się na stronie, prostego w użyciu kalkulatora. Wystarczy podać:

  • powierzchnię posadzki czy schodów,
  • rodzaj i frakcję kruszywa,
  • typ żywicy,
  • ilość listew, 
  • grunt,

aby po sekundzie uzyskać przybliżony koszt netto i brutto bez robocizny. Można też skorzystać z wiedzy i doświadczenie pracowników firmy, którzy postarają się odpowiedzieć na zadawane pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Wiadomo, że tarasu czy schodów nie wykonuje się często, a to rozwiązanie jest na wiele lat, dlatego warto się nad nim poważnie zastanowić, biorąc pod uwagę fakt, że jest to materiał praktycznie bezobsługowy, który nie sprawia żadnych problemów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kamiennedywany.pl/
Dodano: 2021-03-27
Telefon: 535 354 400
Miejscowość: Bardzice
Adres: Bardzice 11C
Kod pocztowy: 26-624

Źródła:
https://kamiennedywany.pl/cennik-kamienne-dywany/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. 02797 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Rehatrainers
ul. 02777 Warszawa, Ciszewszkiego 15
PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska
ul. 05505 Nowe Wągrodno, Główna 48b