Jest wiele dróg do sukcesu... Przejdź jedną z nich razem z nami!


Elbląski Park Technologiczny

Uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego


Przedsiębiorstwa chcące zająć się przewozem odpadów zwierzęcych lub zlecić ich przewóz, mogą skorzystać z usług firmy ze strony ekologistyka24.pl, która od lat zajmuje się organizowaniem transportu materiałów szkodliwy dla środowiska i załatwianiem zezwoleń i wszelkich formalności z nimi związanych. Jest to zespół specjalistów doskonale orientujących się w przepisach prawa unijnego, a także w przepisach poszczególnych państwach należących do Unii.

Niestety, przepisy te nie są ujednolicone i w niektórych można korzystać z zezwolenia wydanego w innym kraju, ale są też takie państwa, które żądają, aby przedsiębiorca, pragnący działać na ich terenie, miał zezwolenie właśnie od ich urzędów. W niektórych krajach stosowne pozwolenia wydawane są bezterminowo, w innych zaś na 10, 5 lub 3 lata, a bywa także np. w Danii, że otrzymuje się zezwolenie wyłącznie na rok. Każdy przedsiębiorca, pragnący zająć się tego typu usługami, powinien wiedzieć, że zwykle nie wystarczy mieć jedno zezwolenie na transport i co najważniejsze trzeba mieć także certyfikat poświadczający rejestrację firmy jako przewoźnika odpadów. Dokument ten musi być przetłumaczony na język kraju, w którym usługa ma być świadczona.

Warto wiedzieć, że podejmowanie się jakiejkolwiek działalności bez zezwoleń może prowadzić do poważnych skutków, przede wszystkim finansowych. Wiąże się to nie tylko z karami liczonymi w tysiącach euro, ale także na przykład aresztowaniem samochodu i przetrzymywanie go na parkingu, zanim przewożony produkt nie zostanie dokładnie zbadany w laboratoriach. Zarówno badania, jak i postój samochodu na parkingu są płatne.

Nie każdą firmę stać na to, aby składować czy przewozić uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego, dlatego przedsiębiorstwo z linku ma w ofercie organizowanie transportu. Współpracuje ono z firmami zajmującymi się profesjonalnym transportem różnego rodzaju odpadów, dlatego jest w stanie zorganizować przewóz szybko i sprawnie. Firmy, które chcą uzyskać pozwolenie na transport, również mogą się do zwrócić, do jego specjalistów, którzy załatwią formalności w stosunkowo krótkim czasie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ekologistyka24.pl
Dodano: 2021-02-19
Telefon: 518 940 080
Miejscowość: Elbląg
Adres: Sulimy 1
Kod pocztowy: 82-300

Źródła:
https://ekologistyka24.pl/uboczne-produkty-pochodzenia-zwierzecego-transport-uppz,p,103


Podobne Firmy

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur
ul. 10693 Olsztyn, Janowicza 30C
ACLARI DIAMONDS
ul. 10550 Olsztyn, Adama Mickiewicza 9
Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński
ul. 82300 Elbląg, ul. Polna 2